Magni Lips większe usta bez ryzykownych operacji

Warning: file_get_contents(http://whitedotseo.com/bnr.php?t=html&wbl=yes&aid=133991): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/whitedot/domains/raportmniejszosci.pl/public_html/wp-content/plugins/wds_links/wds_links.php on line 273

Wydatne usta są obiektem marzeń wielu kobiet, którym natura niestety dała cienkie wargi, tworzące jedną, wąską linię na twarzy. Takie usta nadają kobiecie surowego wyrazu, jakby była cały czas niezadowolona. Może być tak w istocie bowiem cienkie usta mogą budzić w niej największe kompleksy. Przy dzisiejszym stopniu zaawansowania medycyny estetycznej z takim defektem szybko można sobie poradzić. Problem w tym, aby upiększyć usta, dodać im pożądanej objętości i wymodelować kontur, bez skutków ubocznych. Jak tego dokonać?

Domowe powiększanie ust

Kiedy nie stać kobiety na powiększenie ust w renomowanej klinice chirurgii plastycznej i medyny estetycznej, poszukuje metod, jak osiągnąć zamierzony efekt bez potrzeby wydawania na ten cel całych oszczędności. Niestety, eksperymentowanie ze swoim wyglądem może mieć opłakane skutki, o czym przekonało się wiele kobiet na całym świecie, które podjęły próbę powiększania ust domowym sposobem.

Polega to na zasysaniu powietrza w kieliszku, szklance czy plastikowej butelce, w której umieszczone są wargi. Z założenia zasysane wraz z wargami powietrze powinno spowodować, że usta zaczną puchnąć. Niestety, stwarza to realne ryzyko powstania uszkodzeń warg, które owszem – będą pełniejsze, ale nabiorą mało estetycznego, sinego koloru. W internecie można natknąć się na szczegółowe instrukcje, jak chałupniczym sposobem dodać swoim ustom pożądanej objętości.  Lekarze apelują do kobiet, aby nie stosowały takich metod upiększania, ponieważ usta napełnione mocno krwią pod wpływem zasysania próżniowego, są bardziej podatne na wszelkiego rodzaju infekcje, które zagrażają zdrowiu, a w ekstremalnych przypadkach – nawet życiu pacjenta. Poza tym nigdy nie wiadomo, jak bardzo spuchną usta, przez co rezultat  jest niemożliwy do przewidzenia.

A może operacja plastyczna?

Posiadaczki mało wydatnych ust mogą zmienić ich kształt i objętość dzięki prostym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Zabieg powiększania ust w zdecydowanej większości przypadków polega na podaniu za pomocą strzykawki i igły, wypełniacza. Powoduje on, że usta trwale lub czasowo stają się większe. Szczególnie popularne są zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, czyli substancji naturalnie występującej w organizmie człowieka, która z czasem wchłania się i nie jest niebezpieczna dla pacjenta. Wadą tej metody powiększania ust jest jednak to, że zabieg okresowo, już po kilku miesiącach, trzeba powtarzać, co generuje kolejne koszty.

Alternatywną możliwością jest wypełnienie ust stałym wypełniaczem. Niestety, i ten sposób powiększania warg nie jest doskonały. Wypełniacz może zostać odrzucony przez organizm, przez co zacznie on zbijać się w nieestetyczne grudki, które trudno będzie usunąć. Na domiar złego, poddając się zabiegowi trwałego wypełnienia ust w wątpliwej sławy klinice czy gabinecie lekarskim, nie wiemy, jaką substancję lekarz wstrzykuje. Może być to nawet silikon techniczny, który wywoła nieodwracalne zmiany w naszym ciele. Organizm walcząc z wypełniaczem, będzie niszczył także tkanki, w które został wstrzyknięty. Infekcja może zagrozić życiu człowieka.

Błyszczyk powiększający usta

Zupełnie innym sposobem na upiększenie ust i doprowadzenie do sytuacji, w której będą one przypominały te Angeliny Jolie, jest zastosowanie kosmetyku Magni Lips. Ma on formę błyszczyku, dlatego łatwo nakłada się go na usta. Efekty uzyskiwane przy jego regularnym używaniu są zaskakujące, nawet dla lekarzy chirurgów plastycznych. Obserwowali oni pacjentki od chwili pierwszego zastosowania Magni Lips przez kilka tygodni. Już po pierwszy użyciu błyszczyka, usta stają się wyraźnie większe, pełniejsze, kontur dobrze zarysowany. Szacuje się, że jednorazowe zastosowanie Magni Lips powoduje powiększenie ust o około 20 proc. Po dwóch tygodniach nanoszenia na ust błyszczyka dwa razy dziennie możliwe jest wypełnienie ust i spowodowanie, że zwiększą się one nawet o 67 proc. Dlatego przed zdecydowaniem się na inwazyjną operację wstrzyknięcia wypełniacza czasowego lub stałego w usta, warto skorzystać z innych, w pełni bezpiecznych i skutecznych metod na uzyskanie podobnego efektu.

Skład Magni Lips

Przeglądając ulotkę specyfiku Magni Lips można przekonać się, że nie będzie on wpływał ujemnie na naszą kondycję zdrowotną. Przede wszystkim, skład błyszczyka jest całkowicie naturalny. Wykorzystano przy jego produkcji substancje pochodzenia naturalnego, bezpieczne dla człowieka. Podstawą jest kolagen oraz wyciąg roślinny acmella, zawierający alkoidy, w tym przede wszystkim spitanthol. Magni Lips zawiera nawet 3 razy więcej substancji aktywnych niż inne, podobne produkty. Po jego zastosowaniu usta stają się pełniejsze i bardziej wydatne, ale w granicach zdrowego rozsądku. Preparat uzyskał akceptację naukowców z Uniwersytetu Stanowego w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych, którzy przeprowadzili jego testy kliniczne.

Gdzie kupić Magni Lips? Najlepiej za pośrednictwem strony internetowej producenta specyfiku, który zaoferuje promocyjną, niską cenę za zakup online.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*